Sojowy Wosk Zapachowy Czekolada Tytoń

29,00 

Pozwól sobie na chwilę luksusu z Sojowym Woskiem Zapachowym Czekolada Tytoń. Ta kompozycja zapachowa to symfonia dojrzałego aromatu tytoniu spleciona z intensywną słodyczą ciemnej czekolady. Każda z sześciu kostek wosku przenosi w świat zmysłowego relaksu i wyrafinowanej przyjemności.

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 220 zł!

  Dostępne płatności
  • Karta Visa
  • MasterCard

  Sojowy Wosk Zapachowy Czekolada Tytoń – Elegancja i Głębia Aromatu

  Sojowy Wosk Zapachowy Czekolada Tytoń to perfekcyjny wybór na prezent, który zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów niebanalnych aromatów. Ten zestaw o wadze 60 g, zawierający 6 kostek, to obietnica wielu godzin olfaktorycznej podróży do świata, gdzie luksus łączy się z domowym ciepłem.

  Stworzony z najwyższej jakości naturalnego wosku sojowego, w pełni biodegradowalnego i przyjaznego środowisku, wosk ten jest wolny od parabenów i toksycznych dodatków. Używanie go to nie tylko przyjemność, ale i świadomy wybór dla tych, którzy dbają o zdrowie i naturę.

  Nie czekaj na specjalne okazje, by rozpieścić siebie lub swoich bliskich. Sojowy Wosk Zapachowy Czekolada Tytoń to wyjątkowy sposób, by każdy wieczór mógł stać się okazją do celebracji. Spróbuj tego wykwintnego połączenia i pozwól sobie na odrobinę luksusu w codziennej rutynie.

  Zapach

  Czekolada i tytoń