Sojowy Wosk Zapachowy Szarlotka

29,00 

Poczuj ciepło domowego ogniska dzięki Sojowemu Woskowi Zapachowemu Szarlotka. Każda z sześciu kostek to esencja domowego pieczenia, gdzie aromat dojrzewających jabłek łączy się z nutą cynamonu i wanilii, tworząc niepowtarzalny zapach, który otuli Twoje wnętrze komfortem i ciepłem.

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 220 zł!

  Dostępne płatności
  • Karta Visa
  • MasterCard

  Sojowy Wosk Zapachowy Szarlotka – Domowe Ciepło w Twoim Domu

  Ten sojowy wosk zapachowy to idealny pomysł na prezent, który przyniesie ukojenie i harmonię w zabiegane dni. Waga zestawu to 60 g, a sześć kostek umożliwi wielokrotne odświeżenie każdego pomieszczenia, tworząc w nim przytulną atmosferę.

  Starannie wyselekcjonowane naturalne składniki zapewniają długotrwały i głęboki aromat. Sojowy Wosk Zapachowy Szarlotka został wykonany z myślą o osobach poszukujących w swoim życiu małych przyjemności, które czynią codzienność wyjątkową.

  Nie czekaj na specjalną okazję, by cieszyć się wyjątkowymi chwilami. Sojowy Wosk Zapachowy Szarlotka to doskonały sposób, by każdy dzień stał się okazją do świętowania. Spraw sobie lub bliskim prezent, który rozjaśni każdą chwilę swoim domowym i kojącym aromatem.

  Zapach

  Szarlotka